O nas

 

KiM w sektorze usług turystycznych daje możliwość rezerwacji wycieczek przez internet i call center oraz drogą korespondencyjną. Współpracujemy z najbardziej wiarygodnymi,  sprawdzonymi polskimi i zagranicznymi touroperatorami.

 

Przy nawiązywaniu współpracy zwracaliśmy szczególną uwagę na rzetelność i uczciwość naszych Partnerów. Dla klienta indywidualnego i firm prezentujemy tysiące ofert wypoczynku przez cały rok.

 

 

Na naszej stronie prezentujemy tysiące ofert wypoczynku przez cały rok. Wiemy, że wysoki poziom jakości stanowi gwarancję udanego wyjazdu. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu w organizacji wypoczynku zapewnimy Państwu wyjątkowy urlop – dobierając ofertę do potrzeb każdego Klienta.

Doświadczeni pracownicy naszej firmy zajmują się konsultacją i pośrednictwem w sprzedaży ofert. Wszystkie propozycje pochodzą z baz sprawdzonych touroperatorów, których zezwolenia na organizację imprez turystycznych i gwarancje ubezpieczeniowe są przez nas rzetelnie sprawdzane.


Nasz specjalista przekaże Państwu wszelkie możliwe informacje oraz pomoże dokonać niezbędnych formalności.

Profesjonalizm i fachowość w obsłudze klienta są naszym podstawowym celem.

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500